Zazwyczaj dzieci boją się ciemności, bowiem mrok niesie ze sobą samotność, strach. Nie widać zagrożenia, ciężko jest się też bronić. To właśnie wtedy budzą się lęki. Jeżeli osoby dorosłe boją się nowotworu, co mogą powiedzieć na to bezbronne dzieci? Kilka tygodni temu, niespełna dwuipółletni Antoś Rudzki usłyszał, że jego oczka są chore. Przed diagnozą rodzice Antka – Tadeusz oraz Joanna byli bardzo szczęśliwym małżeństwem. Teraz niestety towarzyszą im przede wszystkim łzy oraz bezsilność. Poddali się.

Na szczęście na swojej drodzę spotkali prawdziwych przyjaciół, którzy jak tylko mogą starają się cały ciężar walki wziąć na siebie. W tym celu postanowili dzięki platformie www.zrzutka.pl zorganizować akcję #BOJESIECIEMNOSCI. W ciągu lekko ponad miesiąca (do 26 marca br.) muszą zebrać astronomiczną kwotę – 500 000 zł. Zebrane środki pozwolą Antosiowi polecieć do Stanów Zjednoczonych. Tylko tam jest osoba, która zobowiązała się wyleczyć jego oczka.

W ciągu 5 dni od rozpoczęcia akcji wraz z apelem o pomoc przyłączyli się m.in. Były Premier Polski Kazimierz Marcinkiewicz, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Bujakiewicz, Mada Steczkowska, Rafał Patyra, czy Roman Kołtoń.

 

boje sie ciemnosci

 

Przykładowe akcje prowadzone przez gwiazdy w social media:

Katarzyna Bujakiewicz:

https://www.facebook.com/katarzyna.bujakiewicz/videos/1197806433666412/

Katrzyna Zielińska:

https://www.facebook.com/kasiazielinskaofficial/videos/10155725668379256/

Magda Steczkowska:

https://www.facebook.com/magdasteczkowskafanpage/videos/1246217515425765/

Kazimierz Marcinkiewicz:

https://www.facebook.com/kazimierz.lix/videos/248307862292916/

Bezpośredni link do akcji #BOJESIECIEMNOSCI: www.zrzutka.pl/bojesieciemnosci 

 

Czym jest akcja #BOJESIECIEMNOSCI ?

#BOJESIECIEMNOSCI to akcja organizowana dla dwuipółletniego Antosia Rudzkiego, zmagającego się z nowotworem obojga oczów. Do 26 marca br. organizatorzy muszą zebrać 500 000 zł na dalsze leczenie

Kto jest organizatorem akcji?

Organizatorem akcji jest Michał Siniecki, który na co dzień pracuje jako Artist Management w „Celebrity Agency”, specjalizującej się w reprezentowaniu osób związanych ze światem show-bzinesu oraz sportu (reprezentuje m.in. Michała Koterskiego, Marka Bukowskiego, Krzysztofa Kwiatkowskiego, Monikę Mazur, Olgę Kalicką, czy Dariusza Wieteskę). Prywatnie przyjaciel domu Państwa Rudzkich.

KONTAKT W SPRAWIE #BOJESIECIEMNOSCI :

Michał Siniecki:

E: michal.siniecki.zrzutka@wp.pl / hello@celebrity-agency.com

T: (+48) 790 282 748 (jeżeli nie odbieram, proszę o SMS)

Poprzedni artykułDo you speak Ponglish?
Następny artykułJak co roku w karnawale w Polskiej Szkole im. Jana Pawła II w East Stroudsburg wielki bal!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj