biodraZdrowe biodro to zdrowy człowiek. Biodra odgrywają niezwykle ważną rolę w ogólnym stanie zdrowia naszego ciała. Problemów wynikających z nieprawidłowej kondycji naszych bioder mamy mnóstwo: zaburzenia koncentracji, snu, widzenia, bóle kolan, sztywność nóg, drętwienia łydek, stan ociężałośći nóg, bóle, które imitują schorzenia kręgosłupa a nimi nie są (stąd niejednokrotnie mylnie prowadzona diagnostyka i leczenie, także operacyjne), zahamowanie witalności człowieka, permanentne zmęczenie, zaparcia, rozwolnienia, bóle podbrzusza u kobiet, bolesność narządów rodnych, schorzenia prostaty.

O biodrach, ich znaczeniu w funkcjonowaniu innych części naszego ciała, problemach i ich zapobieganiu rozmawiają w Radiowej Trójce z Katarzyną Próchnicką fizjoterapeuta Bartek Gajowiec oraz instruktorka tańca i yogi Sławka Golonka.

Poprzedni artykułKiermasz Świąteczny w Polskiej Szkole w Lakewood, NJ
Następny artykuł„Serwowanie mocnych alkoholi przy Wigilii to bardzo zły obyczaj”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj