14697157_1497639670252463_1571639958_oStawy w AIKIDO Bartłomieja Gajowca to pierwsza w historii książka powstała z połączenia wiedzy i miłości do fizjoterapii oraz aikido.

Obrazowe ujęcie funkcji stawów ciała człowieka pozwala poznawać ich znaczenie w treningu, mądrzej o nie dbać i świadomiej wykorzystywać podczas rozwijania umiejętności w najpiękniejszej chyba z japońskich sztuk samoobrony.

Książka zaopatrzona jest w ilustracje propozycji rozgrzewki, stanowiącej także pracę nad świadomością ciała, wprowadzając w podstawy technik aikido. Niewielki format pozwala zabrać ze sobą książkę do autobusu, pociągu, na spacer i oczywiście na matę.

Książka wydana jest w języku polskim i angielskim i jest dostępna jest na stronie: http://sklep.gajowiec.pl/product/ksiazka-aikido-i-stawy

 

BG

 

 

 

 

Poprzedni artykułW Polsce czułam twórczą wolność / Poland is where my creative spirit run free
Następny artykułPosłowie podjęli uchwałę wyrażająca wdzięczność nauczycielom polonijnym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj