sylwester w Bostonie

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Bostonie gorąco zaprasza wszystkich sympatyków zabawy w doborowym polsko-amerykańskim towarzystwie i przy wyśmienitych polskich (i nie tylko!) potrawach, w tym roku przygotowanych m.in. przez firmę Euromart, na bal sylwestrowy 31 grudnia 2014 r. Cały dochód z balu przeznaczony zostanie na utrzymanie budynku szkolnego parafii Matki Boskiej Częstochowskiej, a więc uczestnicy mogą się nie tylko świetnie pobawić, ale także wesprzeć skromną, lecz bardzo aktywną polską społeczność w Bostonie.

Polska szkoła tylko raz była dotąd organizatorem sylwestra w Bostonie dla polskiej społeczności i jej sympatyków. Było to w 2012 r. Na balu pojawiło się również wielu rodowitych Amerykanów, którzy bawili się ponoć równie świetnie, jak ich polscy przyjaciele i „drugie połówki”. Był wyśmienity obiad, przekaski, desery (Euromart), bogato zaopatrzony bar, odpowiednia oprawa muzyczna. Jak widać na zdjęciach, tej nocy w „polskim Bostonie” królowały glamour, uśmiech i karnawałowe szaleństwo.

W tym roku organizator zapowiada także niespodziankę: tuż po północy wśród uczestników balu rozlosowane zostaną dwie atrakcyjne nagrody w wysokości $100 każda. Jeśli jeszcze nie wybraliście lokalizacji na sylwestrową zabawę – Boston czeka. Zapraszamy!

Bilety, w cenie $80/os. do 15 grudnia, a $100/os. po 15 grudnia, do nabycia w biurze szkoły, Euromarcie, Baltic Deli oraz Ziggy’s Tours. Rezerwacja biletów do 15 grudnia pod numerami telefonów: 617 268 1301, 617 464 2485 857 488 6103.

Zdjęcia: Kolekcja prywatna A.M-Sz.

IMG_0615

IMG_0620

IMG_0622

Poprzedni artykuł„Byliśmy częścią życia Polonii!”
Następny artykuł„Jest takie polskie przedszkole na Łotwie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj