Młodzież zainteresowaną przystąpieniem do egzaminu STAMP4 w ramach Seal of Biliteracy zapraszamy na serię zajęć przygotowujących do tego testu. Program zajęć dopasowany będzie do poziomu ucznia. Godzinne zajęcia online odbywać się będą raz w tygodniu, w 3 – 4 osobowych grupach, przez minimum 12 tygodni, w zależności od poziomu poszczególnych uczniów.

Seal of Biliteracy czyli Pieczęć Dwujęzyczności to wyróżnienie przyznawane przez amerykańskie szkoły średnie i okręgi szkolne za biegły poziom w języku obcym (w naszym przypadku – polskim). Wyróżnienie umieszcza się w formie pieczęci na dyplomie ukończenia szkoły średniej. Do egzaminu z języka polskiego mogą podejść uczniowie klas 3 i 4 liceum. Dla uczniów, którzy nie mogą uczestniczyć w stanowym programie, istnieje Global Seal of Biliteracy. W obu programach, egzaminem z języka polskiego jest STAMP 4S przygotowany przez amerykańską firmę testującą, AVANT Assessment. Zajęcia prowadzi Marzena Owiński.

Zapisy, szczegółowy program i dodatkowe pytania: redakcja@dobraszkolanowyjork.com

Więcej o Seal of Biliteracy:

Poprzedni artykułBabcia Bożenka: Czytanie jest jak chleb powszedni
Następny artykuł„Mam nadzieję, że mój syn zawsze będzie godnym zaufania i honorowym człowiekiem”