spotkanie-4

 

W niedzielę 4 grudnia do kościoła pw. Świętych Cyryla i Metodego oraz Polskiej Szkoły w Boonton NJ o godzinie 10:30 am przybędzie Święty Mikołaj oraz gość – niespodzianka, związany z obchodzoną tego samego dnia Barbórką! Dzieci będą mogły rzecz jasna liczyć na upominki, natomiast dorośli na poczęstunek podczas odbywającego się po Mszy Świętej Kiermaszu Świątecznego. A będzie to wyjątkowy kiermasz, bowiem organizatorzy zapraszają każdego, kto chciałby zaprezentować swoje wyroby lub pochwalić się wykonanymi przez siebie ozdobami, nie tylko tymi świątecznymi.

Podczas kiermaszu odbędzie się loteria fantowa w której do wygrania będzie wiele atrakcyjnych nagród. Wpływy z kiermaszu oraz loterii  będą przeznaczone na rozwój i działalność Polskiej Szkoły w Boonton. Św. Mikołaj prosi także o przyniesienie prezentu dla dzieci w Domach Dziecka w Polsce. W zamian za to, każde dziecko będzie miało zrobione zdjęcie z Mikołajem, które zamieścimy na naszej stronie internetowej w relacji ze spotkania.

Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w kiermaszu jako wystawca, proszone są o kontakt z naszą szkoła via email: pl.sz.boonton@gmail.com

Adres:

Kościół p.w. Świetych Cyryla i Metodego,

215 Hill Street

Boonton, NJ

Poprzedni artykułCała Polonia czyta w Mahwah z Elizą Sarnacką – Mahoney
Następny artykuł„Manhattan – photography” – wystawa zdjęć Włodzimierza Płanety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj